× Anasayfa Tesisat Servisler İletişim  Login Ustanızı Tanıyın


+90 531 103 0974

Tesisat, Su kaçağı, kalorifer, petek, kombi veya doğalgaz işleriniz mi var, hemen arayın..

Banyo Tadilat
Evinizin banyosunu yenilemek ve banyo tadilatı yapmak mı istiyorsunuz, Bu konu da öncelikle banyo tadilatı için ne kadar bir para harcamak istediğinizi belirlemelisiniz.. Banyo dekorasyonunda duvar ve zemin seramikleri, tesisatlar, banyo mobilyaları, duşa kabin, banyo armatürleri gibi ürünlerin fiyatları bilinmelidir.

Banyo tadilatı ne kadara mal olur, banyo tadilatı kaça mal olur 2020 sorularına yanıt verebilmek için banyo alanında banyo dekorasyon fikirleri de belirlemelisiniz.  Bu nedenle banyo tadilatı başlamadan tüm planları yapmalısınız. Banyo tadilatı kaça mal olur, banyo tadilatı kaç gün sürer sorularına cevap bulabilmelisiniz. 

Banyo yenileme yada banyo tadilatı işlerinde seramik, duşa kabin, klozet, banyo mobilyası, armatürler in fiyatlarını bilmelisiniz. Seramikler banyo dekorasyonunda çok önemli olan seçimi dikkatli yapılması gereken ve görsel olarak banyonun kusursuz görüneceği en temel dekorasyon parçasıdır. Banyo seramikleri kalite, desen, ölçüsüne göre ; banyo seramik metrekare fiyatı yaklaşık  40 TL ile 900 TL arasında değişiklik gösterir. Banyo seramik fiyatlarına işçilik, seramik yapıştırıcı ve derz dolgu fiyatları dahil değildir.