× Anasayfa Tesisat Servisler İletişim  Login Ustanızı Tanıyın


+90 531 103 0974

Tesisat, Su kaçağı, kalorifer, petek, kombi veya doğalgaz işleriniz mi var, hemen arayın..

Su Tesisatı
Su tesisatı konusunda uzun yıllar tecrübe ettik ve sizlere hızlı, güvenilir ve uygun bir fiyata hizmet sunuyoruz. Su tesisatıyla ilgili yaşadığınız bütün problemleri kısa sürede çözüyoruz.

Gider tıkanıklığı açma, rezervuar tamiri, klozet montajı ve sifon tamiri gibi birçok konuda hizmet sunuyoruz. Su kaçağı tespiti, musluk değiştirme, boru patlağı tamiri ve güneş enerjisi paneli değiştirme gibi bütün sıhhi tesisat işleriyle ilgileniyoruz. Müşteri haklarına saygılı ve çevreye duyarlı olan bir firma olarak teknolojinin tesisat sektörüne sunduğu tüm teçhizat ve ekipmanlardan yararlanıyoruz. Her marka ve model lavabonun kurulum ve tamirini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Tesisatınızda oluşan su kaçaklarını sahip olduğumuz cihazlarla noktasal olarak tespit ediyoruz. Çanakkale su tesisatçısı ve su tamircisi olarak bizleri alanında yetkin ve deneyimli bir su tesisat ustası olarak görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Yaşam alanlarınızda oluşan su kaçaklarını akustik ses dinleme cihazı, termal kamera ve bilgisayarlı cihazlarla kısa sürede tespit ediyoruz. Tuvalet, lavabo ve mutfak gider tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Düzenli ve hızlı çalışarak işimizi iyi yapıp müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Gelişmiş cihazla su kaçağı bulma, komple tesisat döşeme ve klozet tamiri gibi bütün sıhhi tesisat işlemlerini ekonomik ve profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz. Şehrimizde su sayacı montajı, sifon tamiri ve lavabo bataryası montajı yapan bir su tesisatçısına ihtiyaç duyduğunuzda kısa sürede adresinize geliyoruz. Çanakkale su tesisatçısı olarak müşteri çağrılarına hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Vaktinde hizmet sunmayı işimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz.